JEŻELI JESTEŚ W POBLIŻU, ZAPRASZAM NA ZAKUPY W REALU.
CHRZANÓW, ul. ZIELONA 2.
GODZINY OTWARCIA: pon.-piątek 9:30-17:00, sobota 9:30-13:oo

piątek, 30 września 2011

MODNA CHUSTA NA LUDOWO-KOLOROWO

W mojej galerii zagościły nowości. Styl wiejski w wielkomiejskiej modzie. Wszyscy to robią - chyba moda na to jest czy co... :))) No to nie będę włóczyć się w ogonie, a  wcisnę się gdzieś bliżej początku modnych trendów  - i właśnie do środka szalika wstawiłam plamkę kolorową - żeby nie było aż TAK ludowo.
Jest tak jak  lubię -  kilka  możliwości noszenia tego szalika - który nie ma końca - taki jest niesamowity!! Istnieją dwie wersje. 
Obydwa szaliki uszyte z  wełny z domieszką.
Szalik w cenie 36 zł.
Na manekinie widać piękną sukienkę. Poznajecie post wczorajszy?


czwartek, 29 września 2011

Rewal - urlop udany

Witam wszystkich!! Wróciłam!! Jestem z powrotem i dziele się swoimi zdjęciami z wyprawy do morza.  Nie wszystkie posiadam, muszę poczekać jak moi towarzyszy dostarczą resztę, ale o ile ja znam życie to może trochę potrwać. Dla tego nie zwlekam, nie czekam a wystawiam to co mam.
Kołobrzeg i okolicy....
 A potem przyłapałam swoich przyjaciół na tym że też robią dziurkom zdjęcia.
Ale nam odbiło :))))

Poniżej -  miasto, Kamień Pomorski
 
 W Klasztorze tego miasta - zostałam honorowym duchem!!


Świnoujście  ma piękne plaże, młyn taki biały i różne kosmiczne i historyczne konstrukcji.

 
Nadal w Świnoujściu w Forcie Zachodnim,  - ta z historycznych konstrukcyj
No i jak w takim miejscu bez wilczura. A na obiad prawie codziennie jadałam rybkę. 
I tylko ten jedyny raz sztuczce byli plastykowe :)))


Pogoda była piękna i słoneczna za wyjątkiem jednego dnia. A i tak w hotelu nie siedziałam, szukałam sztormu i wiatru w żagle :)))
 
Reszta dni była urocza. Niestety w sukience mnie na razie nie zobaczycie. Kolega który robił mnie i koleżance zdjęcia jeszcze je nie doprowadził do porządku. 
Trzeba będzie poczekać trochę.
Na poniższym zdjęciu ludzie różnie odbierali temperaturę powietrza :)))

No i jak że bez standardowych zdjęć z zachodami  rozmaitymi. Proszę podziwiać.piątek, 16 września 2011

KIERMASZ pod Lipowcem, plus URLOP

Więc dopiero teraz pokazuje się z Asią - pod Lipowcem w niedziele mieliśmy ostatnią w tym roku dobrą pogodę, dobry kiermasz, dobry humor... Stop - humor dobry  to my  mamy zawsze :))) A przechodzący obok sympatyczny mężczyzna-fotograf zrobił nam fajne zdjęcia. Dziękujemy mu za to. 
Mało tego - "zagroziłam" mu łyżka drewnianą :))) i dałam wizytówkę - żeby wysłał nam te zdjęcia. Bo byłam bardzo ciekawa - jak wyglądaliśmy w tym upału. No i nie zawiódł, wysłał, jestem zadowolona. Aśka mniej , ale trudno uszanowałam ją prośbę i podaje tylko te fotki które ona zaakceptowała  :))) Albo ją wycięłam żeby mnie nie płakusiała :)))
O!, na tym moim "portrecie" w odbiciu w okularach widać autora  zdjęć .

 I znikam na tydzień.  Jadę pierwszy raz nad może polskie - do Rewalu - będzie zabawa :))) Życzcie mi dobrej pogody. Dziękuje ślicznie wszystkim kto do mnie wpada i piszę - do zobaczenia za tydzień :-***

wtorek, 13 września 2011

BLACK & WITE

A to tunika asymetryczna w wersji czarno-białej. To jest mój styl - w takich "kolorach" najlepiej się czuje. Nowo nabyte buciki pasują tu jak ulał. :))) 
Chociaż mówi się że białe kozaki to obciach - pozwolę sobie z tym się nie zgodzić - wszystko musi razem grać po prostu. Co?! Mam racje?!Do tego nowy naszyjnik ze sznurka skórzanego - 40 zł. 
i broszka-muszelka, bezcenna. :P

poniedziałek, 12 września 2011

TUNIKA ASYMETRYCZNA

Niby przezroczysta, niby cieniutka, a wystarczy założyć na golf i będzie co innego. Dzianinowa tunika - 40 zł. Rozmiary - L, M, XL. 
Na mnie rozmiar M. A ja mam wymiary - 96-74-104. Tak że szczuplutka to ja raczej nie jestem. P.S. Opcja z golfem w następnym poście.