JEŻELI JESTEŚ W POBLIŻU, ZAPRASZAM NA ZAKUPY W REALU.
CHRZANÓW, ul. ZIELONA 2.
GODZINY OTWARCIA: pon.-piątek 9:30-17:00, sobota 9:30-13:oo

środa, 18 kwietnia 2012

Renowacja - stół- sztuk jedna

Razem z krzesłami robiłam również i stół. Dostałam ten stół od kolegi który chciał ten przedmiot spalić, chwała bogu trafił do mnie.... Nie kolega, lecz stół ;)))
Nie zrobiłam zdjęcia jak ten mebel wyglądał przed. Mogę tylko powiedzieć że był w dobrym stanie ale zwykły lakierowany, koloru naturalnego - jasna sosna.
Robiłam go równolegle ze stołkami, dla tego na zdjęciach gdzie nigdzie te elementy pojawiają się. Niby ten stół jest pod telewizor - ale ja go wykorzystałam jako biurko pod komputer. Podoba mi się że on jest na kółkach i można go spokojnie przesuwać - co dużo daje przy sprzątaniu i przy moich dość częstych przemeblowaniach. Bo ja cały czas poszukuje najbardziej ergonomicznego ulokowania mebli na mojej tak małej - 17 m2, przestrzeni życiowej.
8 komentarzy:

 1. och, jak dobrze, że to uratowałaś! stolik jak marzenie, nie pogardziłabym takim!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nadia Ty jesteś kobieta tysiąca zawodów
  i do tego "złota rączka"
  ależ Ci zazdroszczę ;-DD

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie to zrobiłaś. Ciekawa jestem w jaką farbą. W wakacje, chcę odświeżyć szafkę z naturalnych desek, myślę o fudze do kafelków i impregnacie. Już raz tak robiłam, wyszły fajne słoje. Może coś mi podpowiesz?
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyszło!! Nadia! Jak Ty to robisz i kiedy masz czas? :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkim dziewczynom - bardzo dziękuje :)))
  Ela - robiłam to zwykłą farbą akrylową, a potem lakierowałam też akrylowym przezroczystym lakierem, tylko dawałam ze 4 warstwy, i między każdym malowaniem 24 godziny czekania żeby wyschło, tak jak na opakowaniu było napisane. Wiadomo że lakier do drzewa taki śmierdzący był by lepszy, ale nie w małym mieszkaniu.... Otrułabym się wcześniej ;(((
  Katarzyna - Mam czas tylko w niedziele

  OdpowiedzUsuń