JEŻELI JESTEŚ W POBLIŻU, ZAPRASZAM NA ZAKUPY W REALU.
CHRZANÓW, ul. ZIELONA 2.
GODZINY OTWARCIA: pon.-piątek 9:30-17:00, sobota 9:30-13:oo

czwartek, 26 stycznia 2012

Krajobrazy - czyli ciąg dalszy "urłopa"

Jak tak dalej pójdzie to mój humor do końca życia będzie optymistycznie-pozytywnie-wybuchowo-kolorowy! Tak tu jest pięknie i wspaniale. Dziś byłam na spacerze i robiłam zdjęcia śladom kopytek. A tu szr-r-r-r  i stworzonko poskakało ode mnie - dupka biała jelonka zaświeciła się na chwilę -... w krzaczkach siedział, a ja go spłoszyłam! Niestety z przyczyn wiadomych nie zdążyłam zdjęcie tej dupki zrobić :))) Ale kopytkowe ślady - owszem - proszę bardzo :) Chodzić tam można - nic tym zwierzątkom nie będzie - jak ja zrozumiałam - bo dookoła dużo śladów psa zauważyłam. A potem i spotkałam owego z panią która go "spacerowała". Da i szlaki wszędzie oznaczone dla turystów. Tak że przeze mnie im żadna krzywda  się nie zrobiła. A i tak  cichutko stamtąd poszłam, żeby nie stresować braci naszych małych. 
 A stojąc na wzgórzu - taki otwiera się widok
Obracam się na 180 stopni - i w tym lesie właśnie syrenki-jelonki buszują. Prz czym ten las to akurat przy samym domu w którym teraz jestem, w którym mieszkam. Jedna minuta dosłownie i mam taką panoramę. Trzeba tylko klatkę z królikami i podwórko z kaczkami minąć.
A w tą górę nie wybiorę się - 3,5 godziny szlak -  teraz tam śnieg i lód. Miejscowi - odradzają - jest niebezpiecznie.Tylko w lecie!!

7 komentarzy:

 1. Nadka... masz cudnie. urlop, widoki, wspaniały humor. Nie pozostaje nic innego jak Ci gratulować i życzyć aby nic się nie zmieniało dopóki nie uznasz, że czas już wrócić do normy. Też bym tak chciała jak Ty więc tym bardziej życzę ładowania akumulatorów

  OdpowiedzUsuń
 2. No to się na podziwiasz,widoki, doznania a potem zaszalejesz twórczo.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lin_ka - Halinka
  Elu

  Dziękuje wam dziewczyny! Urlop trochę "wymuszony" Ale na własne życzenia :)) Próbuje połączyć dobre z pożytecznym

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadiu
  Korzystaj ile się da z uroków tamtejszej natury.
  U nas też zima, ścisnął mróz i poprószył śnieg.
  A może Ci czegoś trzeba?
  Pisz, będziemy załatwiać!
  Pozdrawiam serdecznie
  elka z Ustronia

  OdpowiedzUsuń
 5. Elu - słoneczko! Dziękuje Ci! Niczego nie trzeba załatwiać, wszystko jest jak najbardziej w porządku :))

  OdpowiedzUsuń