JEŻELI JESTEŚ W POBLIŻU, ZAPRASZAM NA ZAKUPY W REALU.
CHRZANÓW, ul. ZIELONA 2.
GODZINY OTWARCIA: pon.-piątek 9:30-17:00, sobota 9:30-13:oo

wtorek, 26 kwietnia 2011

Szycie

Parę nowości. Wszystko na zamówienie.Pierwsze dwa zdjęcia -  moje ubrania pasowały do uszytego żakieciku no to pozwoliłam sobie na pozowanie ;)) Wyszedł fajny komplet na co dzień. Chociaż ja tak  nie chodzę - za poważnie to jest dla mnie. Do pracy to ja przyszłam w kolorowym płaszczyku, tylko już nie pamiętam w jakim :)))

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

niedziela, 24 kwietnia 2011

kostiumy - część 2


Komplet dla ciężarnej. Piękny sztruks, haftowany. Żakiet - trapez, spodni - całe na guzikach żeby przy powiększeniu brzuszka można było przeszywając je poszerzyć spodnie w pasie.Uszyta na zamówienie parę lat temu, dziecko już ma koło 4 lat i ma się dobrze :))
 


 Następne opcji na lato -bluzka i spódnica z cieniutkiej bawełny. Mój  kostium z grubszej angielskiej bawełny żakiecik na zimniejsze dni plus spódnica pięknie ozdobiona po dołu kontrastowym wzorem.
Te trzy  poniżej zamieszczone kostiumy powstałe na zamówienie - na lato jak ulał ;)) Na każdą pogodę jest w co się ubrać.
 
 To jeszcze nie wszystko, ciąg dalszy nastąpi....

sobota, 23 kwietnia 2011

Szycie - komplety. Część 1


 

 
 
  Trochę świątecznie, trochę na co dzień - dziś stawiam na komplety, kostiumy. Wyjściowe i do pracy, różne takie, tak jak my - kobietki :)))
Wychodzi na to że dziś szwankuje sieć i nie mogę więcej zdjęć wkleić, to w takim razie będzie część druga. Tym bardziej że sporo mam tych komplecików. Wesołych Świąt!